FAQ - často kladené otázky

1) Mají peptidy nějaké vedlejší nebo nepříznivé účinky?

Ne: Peptidy nemají při správném užívání a dávkování absolutně žádné vedlejší nebo nepříznivé účinky, kterých by se bylo třeba obávat. Na rozdíl od léků nebo anabolických steroidů - peptidy jsou přirozené a bezpečné pro člověka a lidské tělo, bez vedlejších a škodlivých účinků - protože všechny změny probíhají v organismu v naprosto přirozené formě. Právě v tom spočívá obrovská a hlavní výhoda peptidů, jakož i jejich velká popularita a absolutní jedinečnost. Podle nejnovějších poznatků vědci dokonce zjistili, že existují v těle i určité vlastní, avšak dosud blíže nevysvětlené GHR peptidy.

Také byly provedeny četné a podrobné vědecké studie s GHR peptidy na zvířatech. Žádná z těchto studií však neukázala ani jeden důvod k obavám nebo nějaké zřejmé nepříznivé účinky. Dokonce ani v případech, kdy byly podávány absolutně extrémně vysoké, přímo až enormní denní dávky peptidů: např. 2000 mg peptidů na každý 1 kg tělesné hmotnosti za den po dobu několika dní nebo 50 mg peptidů na 1 kg tělesné hmotnosti denně po dobu 90 po sobě jdoucích dnů. (Porovnejte si to s typickou výzkumnou doporučenou denní dávkou pro člověka, která je 1-4 mg peptidů na 1 kg tělesné hmotnosti denně!!)

V další velmi neobvyklé vědecké studii byl podáván peptid GHRP-2 dětem k léčbě nedostatku růstového hormonu po dobu 8. po sobě následujících měsíců, rovněž nebyly zaznamenány žádné významné vedlejší nebo toxické účinky. Jiný test při kterém byly GHR peptidy také léčeny děti trpící deficitem HGH stejně dokázal naprostou bezpečnost a neškodnost GHR peptidů i po 12 měsících nepřetržitého užívání (experiment byl podrobně popsán ve vědeckém článku Pediatr Endocrinol METABO ze dne 16. září 2003).

Jediné co bychom měli zmínit, jsou možná mírně nepříjemné pocity, které mohou někteří lidé v začátcích užívání registrovat: Jde hlavně o zvýšený pocit hladu při užívání peptidů GHRP 6 (nejedná se však o skutečný hlad ani sníženou hladinu cukru v krvi - hypoglykémii, ale o to, že tyto peptidy působí i na určité receptory v různých regionech v mozku, které signalizují hlad), a pocity "brnění a mravenčení" v končetinách, (resp. pocit jakoby trnutí prstů) - to jsou však ve skutečnosti jen silné náznaky a impulsy přenášeny z mozku do míchy a nervového systému, které pouze potvrzují to, že peptid opravdu stimuluje hypofýzu a pracuje! V porovnání s fantastickými přínosy, které mají peptidy pro zdraví a tělo člověka, jsou však tyto možné, mírně trochu nepříjemné pocity zanedbatelné, resp. zcela nesrovnatelné..

Závěr: Bylo vědecky na mnoha testech prokázáno, že při normálních dávkách a doporučeném dávkování jsou peptidy naprosto bezpečné a nemusíte se obávat absolutně žádných nežádoucích nebo škodlivých účinků!

2) Nezkazí se peptidy během přepravy ke mně?

Nezkazí: V lahvičce je totiž suchý mráz, a dochází ke zředění, proto vychlazené a nezředěné peptidy mohou být bez chladničky po dobu i 3 až 4 dní, aniž by byly poškozeny. Ale pozor - pokud jste již peptidy rozředili a obsah je v tekutém stavu, pak se situace radikálně mění - tehdy by se už vůbec teplota lahvičky neměla dostat na delší dobu nad 8°C. Peptidy navíc posíláme expresně s doručením do 24 hodin (dbáme na to, aby byly co nejkratší možnou dobu v přepravě a co nejrychleji doručeny k Vám), a jsou současně vždy pečlivě zabalené.

3) Jaká je kvalita a čistota peptidů, které u vás koupím?

Nejvyšší, jakou lze dosáhnout / vyrobit: Nejvyšší, jakou lze dosáhnout / vyrobit: Jakou vůbec na trhu peptidů získat můžete! V naší nabídce jsou pouze peptidy předního světového výrobce a absolutního lídra v oblasti výzkumu a výroby peptidů EUROLABS PEPTIDES, používajícího nejmodernější technologie a produkujícího jedny z nejkvalitnějších, nejúčinnějších a nejčistších peptidů na světě (s čistotou více než 99%)! Skutečný rozdíl nakonec i sami uvidíte a pocítíte v podobě vynikajících a skutečně excelentních účinků.

100% garantujeme pravost, efektivitu a originalitu u nás zakoupených peptidů a produktů, kterou si u každého jednoho výrobku můžete ověřit na stránkách výrobce přes unikátní sériové číslo / ověřovací kód, který je uveden na každém zakoupeném výrobku.

4) Peptidy se v ampuli po zředění celkem nerozpouštějí, je to ok?

Ano: Pokud se stane, že se peptidy ve vodě po zředění hned úplně nerozpouštějí (plavou malinké nerozpuštěné částečky / fragmenty), zkontrolujte nejprve zda jste přidali do ampulky dostatečné množství injekční vody. V některých případech se obsah uvnitř ampulky zcela rozpustí v roztoku až během následujících 24 hodin. Přesto však můžete i ještě zcela nerozpuštěný obsah již použít, je bezpečný, funkční a není nijak kontaminován. Výrobci peptidů uvádějí, že rozdíl v účinnosti se výrazně nezmění vzhledem k velmi malým množstvím zbývajícího celkem ještě nerozpuštěného peptidu v roztoku.

5) Zakalený roztok peptidů je v pořádku?

Ano: Roztok některých peptidů je mírně kalný (např. HGH Fragment), je to jejich normální a přirozená vlastnost dána jejich strukturou, nejedná se o žádnou vadu.

6) Zdánlivě různé množství prášku v ampuli / mám méně obsahu než bych měl mít?

Určitě ne: Je důležité vědět, že peptid není sama o sobě jen bílá hmota, kterou je vidět uvnitř flaštičky, vytvořená v důsledku výrobního procesu lyofilizace. Část peptidů se objeví i ve formě velmi malých krystalů, které není zcela dobře vidět. To je hlavní důvod, proč se může jevit, že v některé ampuli je více obsahu než v jiné.

Vzhled ampulky ve stejné dávce může být rozdílný i v důsledku změn ve výrobě a dopravě: Dokonce i ve fázi sušení při lyofilizaci, se různé množství vody odpaří z každé lahvičky, v závislosti na hustotě komory. Lahvička, z níž se odpaří více vody než z ostatních, má méně bílé hmoty. Kromě toho, přeprava a změna teplot vede také ke snížení objemu lyofilizované bílé hmoty uvnitř lahvičky a její přeměně na krystalky. Peptid v lahvičce je však pevná látka, a sama o sobě se nemůže rozkládat nebo odpařit, takže bez ohledu na to, kolik se opticky jeví v lahvičce bílé hmoty, výsledné množství peptidu zůstává beze změny a ztrát (kvalita a účinnost peptidů samozřejmě také).

7) Mohu kombinovat peptidy s anabolickými steroidy / užívat je současně a společně?

Ano, excelentně: Peptidy, které použijete společně spolu s anabolickými steroidy (AAS), vám mohou pomoci zvýšit efektivitu kurzu (kúry) až několikrát. Překračování doporučených denních dávek peptidů se však narozdíl od steroidů kvůli zvýšení účinnosti nedoporučuje, protože tak může dojít k tzv. otupění citlivosti GHR receptorů a následnému snížení efektivity peptidů a produkce GH.

8) Jsou peptidy stejně vhodné pro ženy i muže?

Ano, samozřejmě: Peptidy jsou stejně vhodné, efektivní a skvělé bez rozdílu pohlaví - jak pro muže, tak i pro ženy. Jediný rozdíl může spočívat pouze ve výběru konkrétních peptidů / látek, které zvolí ženy, a které zvolí (upřednostní) muži, s ohledem na cíle, které chtějí dosáhnout a požadují (ženy častokrát upřednostní peptidy za účelem anti-aging efektu (Gigarelin Rx, GHRP-2), opálení (Melanotan-2) nebo hubnutí (HGH Fragment, Tesamorelin, GW-1516), muži volí zase většinou peptidy s cílem nárůstu svalové hmoty, kondice, síly a výkonnosti (LGD-4033, IGF-1 LR3, Follistatin-344 apod).

9) Jsou peptidy účinnější ve vyhlazování vrásek jako speciální drahé pleťové krémy a anti-aging kosmetika?

Ano, nepochybně: Peptidy jsou nesrovnatelně efektivnější, silnější a účinnější ve vyhlazování vrásek a omlazování pokožky jako všechny možné drahé anti-aging krémy a speciální kosmetika. Tím, že krém hydratuje pokožku a dodává jí umělý kolagen a výživu zvenku, současně způsobují nežádoucí efekt - organismus jako reakci na to produkci vlastního kolagenu ještě snižuje. Navzdory vynaloženému úsilí pokožka i tak postupně s věkem dále stárne, ztrácí pružnost a její kvalita se rychle zhoršuje, vrásky přibývají a ani jejich tvorba se nějak významně nezpomaluje.. Navíc jde výlučně o vnitřní (hormonální) problém, jehož opravdové příčiny kosmetika ve skutečnosti nijak neřeší. Zamyslete se nad tím, proč mají např. děti pěknou, hebkou a vláčnou pokožku, a přitom nepoužívají žádnou kosmetiku ani krémy. Jediná a správná odpověď je: Protože mají dostatek potřebných hormonů, které dokáží udržet jejich kůži v takovém stavu. Proto rozumní lidé sáhnou po správných GHR peptidech, namísto utrácení peněz na kosmetiku, která v tomto směru nemůže zkrátka peptidům konkurovat, a absolutně už ne z dlouhodobého hlediska.

Peptidy působí vždy mnohem efektivněji (zevnitř) než jakákoliv "zázračná kosmetika". Tělo hydratuje pokožku vlastním přírodním kolagenem, který je až několikrát účinnější. Pokožka je již po pár dnech výrazně pružnější, pevnější, vrásky se zjemňují a vyhlazují, tvorba nových vrásek ustává. Anti-aging výsledky jsou při užívání peptidů nejen vynikající a výrazné, ale i velmi přirozené a dlouhodobé. Jde o nejlepší a nejúčinnější anti-aging terapii jaká existuje, navíc na zcela přírodní bázi a bez vedlejších nebo škodlivých účinků.

10) Jsou injekční GHR peptidy efektivnější v stimulování tvorby růstového hormonu než různé tabletové přípravky?

Donedávna jednoznačně platilo, že injekční peptidy jsou nesrovnatelně efektivnější a komplexnější účinkující na produkci přírodního růstového hormonu, jako všechny možné stimulanty v tabletové formě, protože účinné látky se dostávají rychle a bez ztrát přímo až do krevního oběhu a jsou dopraveny následně přesně tam, kam je třeba (navíc dokáží vyprodukovat celé spektrum přírodních růstových hormonů). Do té doby na trhu nabízeny tabletové produkty měli mizernou vstřebatelnost (pouze 2-8%) a současně velká část z jejich orálně užité dávky byla do velké míry znehodnocena a degradována ihned již přímo v žaludku, a do krve se ve skutečnosti častokrát dostalo z takových látek pouze minimum.

11) Proč peptidy nepředepisují lékaři, když jsou tak výjimečné?

Jsou 2 hlavní důvody:

  • Peptidy jsou relativně nová a převratná záležitost, a tak jako mnoho lidí (drtivá většina) zatím nic o nich neví, také mnoho lékařů ani jen zatím netuší, že takové výjimečné produkty již existují, a že mají takové fantastické vlastnosti a cenné účinky na lidské tělo, zdraví, kondici, výkonnost, imunitu a vitalitu.
  • Farmaceutický průmysl je gigantický globální business, vydělávající obrovské peníze, ovšem pouze za podmínky, že je dostatečně mnoho lidí nemocných.. (Logicky pro koho by vyráběl drahé léky, kdyby byli všichni lidé zdraví?) Krutou realitou (kterou si většina běžných lidí i tak neuvědomí) je, že tak jako v každém odvětví, i zde zvítězili peníze a zisky nad etikou: Vyrábějí se drahé a škodlivé léky, které sice pacienty uzdravují z jedné specifické nemoci (nebo ji hodně krát jen zmírní), zároveň jim však poškozují zdraví a způsobují postupně další zdravotní problémy a jiné nemoci (což zajistí další "spotřebitele" pro odbyt a spotřebu léků). Proto není v zájmu monopolních farmaceutických společností vyrábět a prosazovat takové produkty (tedy i peptidy), které dokáží lidi opravdu definitivně uzdravit a naučit je správnou životosprávu. Výsledkem je skutečnost, že lékaři častokrát předepisují lidem ne takové léky, které jsou pro ně nejlepší, ale ty, do kterých je nutí zavedení výrobci, protože se na nich nejvíce vydělává..

Navzdory tomuto neetickému trendu naštěstí počet lékařů, kteří začali využívat i GHR peptidy na léčení nemocí a posílení zdraví stoupá (bohužel zatím jen v USA).

12) Je aplikace peptidů (injekce) náročná nebo bolestivá?

Určitě ne: Aplikace injekce peptidů je zcela jednoduchá (praktické inzulínové stříkačky obsahující standardně už i "pevnou" osazenou jehlu celý proces podstatně zjednodušují), a při správném provedení je i bezbolestná (jehly jsou skutečně tenké a malé, navíc protože se jedná o subkutánní injekci, jehla jde do tuku, ve kterém nic necítíte). Peptidy jsou jedinečná šance jak zkvalitnit a zcela změnit Váš život k lepšímu, a ta malá nepříjemnost v podobě injekce a 2 minuty času rozhodně za ty vyjímečné a skvělé účinky a přínosy peptidů určitě stojí.