Gonadorelin

Gonadorelin

756 CZK

Gonadorelin (GnRH) - přírodní alternativa pro nárůst síly a svalové hmoty v porovnání s anabolickými steroidy, na bázi přírodního endogenního testosteronu a bez většiny jejich vedlejších účinků!

SKU : GONADORELIN-2MG

Gonadorelin (GnRH) - přírodní alternativa pro nárůst síly a svalové hmoty v porovnání s anabolickými steroidy, na bázi přírodního endogenního testosteronu a bez většiny jejich vedlejších účinků!

Popis produktu

Gonadorelin (GnRH) - přírodní alternativa pro nárůst síly a svalové hmoty v porovnání s anabolickými steroidy, na bázi přírodního endogenního testosteronu a bez většiny jejich vedlejších účinků!
Gonadorelin (GnRH - hormon uvolňující gonadotropin), nebo také známý jako hormon uvolňující luteinizační hormon a luliberin, je trofický peptidový hormon zodpovědný za uvolňování folikuly stimulujícího hormonu (FSH) a luteinizačního hormonu (LH) z předního laloku hypofýzy. Gonadorelin (GnRH) je syntetizován a uvolňován z neuronů uvnitř hypotalamu. Peptid patří do rodiny hormonů uvolňujících gonadotropin. Uvolnění gonadorelinu představuje první krok v systému fungování hypotalamohypofyzární-gonadiální osy, jehož výsledkem je u mužů výrazné zvýšení hladiny testosteronu v krvi.

Gonadorelin (GnRH) byl poprvé syntetizován v roce 1977, a za jeho objasnění získali Roger Gullemin a Andrew V. Schall Nobelovu cenu. Gonadorelin GnRH je považován za neuro-hormon, protože ho produkují určité nervové buňky. Klíčovou oblastí pro výrobu GnRH je tzv. "preoptická oblast" hypotalamu (POA - preoptic area), která obsahuje většinu neuronů vylučujících Gonadorelin. Po vyplavení je Gonadorelin krví transportován do hypofýzy, která obsahuje gonadotropní buňky, s receptory citlivými a reagujícími na Gonadorelin. Navázání Gonadorelin-u na tyto receptory následně aktivuje v hypofýze syntézu a sekreci gonadotropinů - luteinizačního hormonu (LH) a folikuly stimulujícího hormonu (FSH).

Tyto procesy jsou řízeny podle velikosti a frekvence pulzů GnRH, tak zpětnou vazbou od androgenů a estrogenů. Nízkofrekvenční GnRH impulsy vedou k sekreci FSH, zatímco vysoké frekvence pulzů GnRH stimulují uvolnění LH. Existují taktéž i rozdíly v sekreci GnRH mezi muži a ženami. U mužů je Gonadorelin (GnRH) vylučován v pulsech na konstantní frekvenci; avšak u žen se frekvence impulsů mění v průběhu menstruačního cyklu, a zde je velký nárůst sekrece Gonadorelinu (GnRH) těsně před ovulací. Sekrece GnRH je pulzující u všech obratlovců, a je nezbytná pro správné reprodukční funkce. Gonadorelin (GnRH) je degradován proteolýzou během několika minut. Činnost GnRH rovněž ovlivňuje různé sexuální chování. Zvýšené hladiny GnRH vedou u žen ke zvýšení libida a sexuální aktivity. U mužů zvýšení GnRH vyvolává prudký vzestup hladiny testosteronu, doprovázený všemi jejími typickými silnými anabolickými a androgenními účinky.

Vzhledem k těmto vlastnostem se stává Gonadorelin pro sportovce (hlavně silové sportovce a bodybuilderů) velmi atraktivní, protože jim dokáže výrazně pomoci:

 • při budování masivní svalové hmoty
 • zvětšení síly, vytrvalosti a výkonnosti
 • dosažení lepší a rychlejší regenerace

Gonadorelin (GnRH) může být jednak účinně použit jako efektivní prostředek PCT pro spuštění stimulace testosteronu po skončení steroidové kúry (jelikož GnRH stimuluje produkci lidského chorio-gonadoptropínu - LH, luteinizačního hormonu), nebo jako samostatný anabolický stimulant, díky kterému se dají ve spojení s vhodnou stravou (vysoce-proteinovou dietou) a těžkými silovými tréninky (na bázi základních cviků s těžkými váhami) získat bez problémů svalové přírůstky i více než 10 kg nové svalové hmoty za období 4 týdnů! Tyto excelentní anabolické vlastnosti dělají z Gonadorelin-u prvotřídní stimulant pro masivní nárůst svalové hmoty, síly a vytrvalosti, výsledky reálně srovnatelné s efektem, který přinášejí anabolické steroidy, ovšem bez většiny jejich možných vedlejších účinků, protože celý proces probíhá na bázi vlastního přírodního testosteronu!

Hlavní výsledky a přínosy užívání Gonadorelin-u (GnRH):

 • Gonadorelin (GnRH) velmi efektivně stimuluje tvorbu vlastního testosteronu
 • Při kombinaci s vhodnou stravou a tréninkem Gonadorelin umožňuje bez problémů dosáhnout za 4 týdny přírůstky i více než 7-8 kg svalové hmoty!
 • Gonadorelin (GnRH) má silné anabolické účinky, dosažené výsledky jsou srovnatelné se slabšími anabolickými steroidy (AAS), avšak bez většiny možných vedlejších účinků AAS, protože celý proces probíhá na bázi vlastního přírodního testosteronu!
 • Gonadorelin (GnRH) prudce zvyšuje sílu, výkonnost a vytrvalost
 • Gonadorelin (GnRH) pomáhá dosáhnout velmi dobrou a rychlou regeneraci svalů a organismu
 • Gonadorelin (GnRH) zvyšuje libido, sexuální aktivitu a potenci (plodnost u mužů)
 • Gonadorelin (GnRH) je skvělým PCT prostředkem na obnovení tvorby přírodního testosteronu
 • Kombinácia Gonadorelin-u (GnRH) s GHR peptidy přináší perfektní a jedinečné výsledky!

Optimální denní dávka Gonadorelin-u je: 2-3 mcg na 1 kg tělesné hmotnosti 3x denně, nejlépe je užít první dávku Gonadorelin-u hodinu před tréninkem, druhou hned po tréninku a třetí večer před spaním.

Gonadorelin (GnRH) je dobře kombinovatelný s peptidy Hexarelin + 1295 DAC nebo Ipamorelin + 1295 DAC. Díky jedné z těchto kombinací dosáhnete přímo brutální přírůstky na svalové hmotě a síle / extra-excelentní výsledky, pokud je vaším cílem především nárůst síly a hmoty - vřele jednu z kombinací doporučujeme!

Současně jsme rádi, že Vám umíme nabídnout nejkvalitnější Gonadorelín s více než 99% čistotě za skvělé ceny!